א.א. נגרות מספקת מענה מקיף, מתקדם ורחב ללקוחות המעוניינים לשפץ את מטבח ביתם. החברה מציעה שיפוץ למטבח הכולל החלפת דלתות ארונות, שינוי הפרזול, החלפת משטח השיש ועוד. החלפת מטבח ישן לחדש נעשה תוך התאמת כל עבודות הנגרות והשיפוץ הנדרשות כדי להעניק מראה עדכני ועכשווי בהתאמה מלאה לאורח החיים של הלקוח ולסגנון העיצובי המועדף עליו. נגריית א.א. נגרות מתמחה בתכנון וייצור מטבחים מעוצבים בשלל סגנונות וגוונים.

מטבח מעוצב ופונקציונאלי:
שיפוץ למטבח כולל לרוב החלפת ארונות המטבח אך יש מקרים בהם ניתן להוזיל עלויות ע"י החלפת דלתות הארונות בלבד, החלפת הפרזול והמדפים הפנימיים כדי ליהנות מפתרונות חכמים וחדשים יותר.

כמו כן, החלפת מטבח קיים נעשה לאחר תכנון קפדני על מנת להעניק ללקוח מראה חדש ומרהיב תוך התאמה לקו העיצובי המנחה בבית, במיוחד כאשר המטבח נפתח לעבר הסלון ופינת האוכל. במהלך השיפוץ דואגת החברה לפתרונות אסתטיים ודקורטיביים תוך התאמה למידות המטבח כך שהלקוח זוכה למשטחי עבודה מרווחים. כך לדוגמא בתכנון השיפוץ, דואגת החברה לסגנון עיצובי מקורי וייחודי בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח. ניתן לשדרג את המטבח הישן למטבח כפרי יפהפה או למטבח מודרני עם גוונים בהירים, תוך שילוב חיפוי קיר צבעוני ותאורה חכמה או שיפוץ למטבח בסגנון פרובנס.

תכנון בהתאמה אישית:
א.א. נגרות עומדת לשירותכם ומציעה החלפת מטבח בהתאמה מלאה לצרכים ולדרישות שלכם. החברה מציעה פתרונות יצירתיים של שיפוץ למטבח ומתחייבת לחומרי גלם איכותיים ולרמת גימור ברמה הגבוהה ביותר. החברה מציעה החלפה של מטבח קיים או ישן בעלויות נמוכות ובסיום העבודה הלקוח זוכה למטבח חדש עם מראה מושלם, לפתרונות אחסון חכמים ולאווירה נעימה שהופכת את השהות במטבח לחוויה מהנה ומרגיעה וליהנות ממטבח חדש בהתאם לסגנון המועדף עליו - כפרי, מודרני, קלאסי, פרובנס או כל סגנון אחר. 

- המוצרים שלנו -

שיפוץ למטבח