משדרוג מטבחים על ידי נגריית הבוטיק א.א. נגרות מאפשר לכם ליהנות ממטבח מעוצב במחיר נוח ומשתלם. חשוב לקבל ייעוץ מקצועי לפני החידוש של המטבח הקיים ויש לקחת מידות מדויקות על מנת להקפיד על עבודה איכותית ומרשימה עם רמת גימור גבוהה. בנגריית א.א. נגרות תיהנו ממבחר אפשרויות של חידוש מטבחים. באופן זה ניתן לשנות לחלוטין את סגנון המטבח כך שאם היה לכם מטבח בסגנון כפרי, תוכלו באמצעות החידוש והשדרוג להפוך אותו למטבח מעוצב בסגנון מודרני ועכשווי.

יופי ואסתטיקה:
חידוש מטבח ישן מאפשר לשנות את סגנון המטבח או לשמור על אותו הסגנון וליהנות ממראה חדש ורענן. בשנים האחרונות יש דרישה גבוהה למטבחים כפריים עם עץ מלא או עץ עם חיפוי פורמייקה בגוון טבעי ובהיר. באמצעות השירות של שדרוג מטבחים על ידי א.א. נגרות ניתן ליהנות מסגנון עדכני ומרהיב ביופיו של המטבח בבית. במקום להיכנס להוצאה כספית גבוהה ולעבודת שיפוץ שאורכת זמן רב ניתן לבצע חידוש דלתות מטבח, החלפת ידיות וצירי הדלתות כדי ליהנות ממראה חדש ויפה בעלויות נמוכות ומשתלמות.

א.א. נגרות מציעה שדרוג מטבחים במחירים אטרקטיביים. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולסיוע שמאפשר לו לשדרג את המטבח הישן וליהנות ממטבח משודרג שמתאים לאורח החיים המודרני ותורם רבות לעיצוב הבית, ליופי רב ולאסתטיקה גבוהה.

כמו כן, ניתן לבחור בסגנון של מטבח מודרני עם קווים ישרים ואלגנטיים ופתרונות אחסון חכמים. א.א. נגרות מתמחה בכל עבודות הנגרות ומציעה פתרונות מתקדמים לחידוש ולשדרוג המטבח הקיים אצלכם בבית.

פתרון יצירתי למטבח שלכם:
א.א. נגרות מציעה שדרוג מטבחים ברמה הגבוהה ביותר תוך מציאת פתרונות יצירתיים וייחודיים כדי שהמטבח שלכם בבית יזכה למראה חדש ועדכני, ויתאים לאורח החיים שלכם ולשימוש שלכם במטבח. חידוש מטבח ישן מונע את הצורך בהחלפת כל המטבח, לכן פתרון זה מתאים לכל מי שמעוניין להוזיל את עלויות השיפוץ וליהנות ממטבח מעוצב, חכם, מודרני, מתקדם, יפה ונוח.
 

- המוצרים שלנו -

שדרוג מטבחים