חשוב לחשוב היטב איפה קונים כול דבר. כמו שלא נקנה מוצרי חשמל רהוט או כל פריט אחר באמצעות האינטרנט ולא נתבונן קודם בקטלוג כך גם לא נרכוש מטבח מבלי לעיין בקטלוג מטבחים. אם אתם מעוניינים לקנות מטבח חדש, לשפץ או להחליף הכול, חשוב מאד לעשות זאת דרך חברה רצינית שיכולה ללוות את התהליך מההתחלה ועד הסוף, כמו א.א. נגרות. כל נגריית מטבחים או חברה המתמחה בתחום המטבחים מכינה קטלוג שבו יכול הלקוח לעיין ולבחור את המתאים לו ביותר. לעיתים ניתן לרכוש חלק ממטבח אחד מקטלוג המטבחים ואת החלק השני ממטבח אחר שבקטלוג,  לשלב בין מספר סגנונות.

איפה מוצאים נגריית מטבחים איכותית?
את קטלוג המטבחים מעצבים בעלי מקצוע בתחום עיצוב מטבחים. בחברת א.א. נגרות עובדים בעלי המקצוע הטובים ביותר, ולכן אם רוצים להחליף מטבח – פשוט אפשר לבקר באתר שלהם או לבקש עליהם המלצות. נגריית מטבחים מאפשרת ללקוחות לבוא עם סקיצה משלהם כדי להעביר לבעלי הנגרייה איזה מטבח הם רוצים ובכל זאת יש לכל נגריית מטבחים גם קטלוג מטבחים של עבודות קודמות שהם עשו, דברים חדשים שיש בשוק סגנונות שונים של מטבח  וסוג חומרי הגלם. לקוח שנעזר בקטלוג מטבחים יכול לקבל רעיונות עליהם הוא לא חשב קודם לכן.

לאחר הסכמות על עבודת הנגרות ובדיקת חלל המטבח בדירה אפשר להתחיל בהכנת תכנית העבודה.

קטלוג מטבחים הוא כלי עזר ללקוח בעת קבלת ההחלטה. קטלוג מטבחים, כמו קטלוגים לתחומים אחרים, מתעדכן ומוצגים בו דברים חדשים שנעשו ונכנסו לשוק. יש נגריות מטבחים המתמחות בסוג מסוים של מטבח כמו מטבחים כפריים או מטבחים מעוצבים ועוד ויש כאלה שעוסקות בבניית מטבחים מכל סוג.

למה לבחור נגריה טובה?
כדאי להשקיע בחיפוש נגריית מטבחים שתיתן ללקוח שקט נפשי בכל שלב משלבי העבודה. ללקוח גם תינתן אפשרות לעקוב אחר כל שלב בהתקדמות העבודה. קטלוג מטבחים שמוצג ללקוח בנגרייה מכיל לרוב גם פתרונות אחסון וניצול כל נישה בחלל המטבח בדירה. הנגר מטעמה של הנגרייה יכול להתאים את עבודתו למקום ולנצל כל פינה ופינה.
 

- המוצרים שלנו -

קטלוג מטבחים