ארונות מטבח עומדים בבסיסם של כל המטבחים ומשפיעים במידה ניכרת על מראה המטבח ועל אופן השימוש בו. ואכן, אם אתם מתכננים מטבח עליכם להשקיע בבחירה שלהם את מלוא תשומת הלב. לפניכם סקירה של האופנים בהם ניתן לבצע כיום עיצוב ארונות מטבח, כמו גם המלצה על חברה למטבחים שיכולה לחסוך להם לא מעט כספים.

דגשים בעיצוב ארונות מטבח:
עיצוב ארונות מטבח מכניס אותנו לשדה משחק רחב במיוחד, עם שלל אפשרויות. זאת על רקע העובדה שהארונות עצמם מגיעים במגוון רחב של גדלים, צורות, גוונים וטקסטורות. הם נבדלים ביניהם גם בחומר הגלם שלהם: גם אם הבחירה המקובלת כיום במרבית המטבחים בישראל היא עץ, ניתן למצוא כיום שלל סוגים של עץ, כל אחד מהם בעל מאפיינים שונים בתכלית.

נקודה מרכזית היא שניתן לבצע את המלאכה של עיצוב ארונות המטבח בכל שלב למעשה. גם אם מעוניינים כעבור מספר שנים לרענן את המטבח, אפשרות זו קיימת גם קיימת. ארונות מטבח אפשרי כיום בצורה פשוטה: בין אם החלפה שלהם ובין אם תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים, שמקבלים חשיבות מכרעת בכל קנה מידה. אביזרי הפרזול, אם לוקחים דוגמא נפוצה במיוחד, יכולים לרענן את מראה המטבח כולו ולשנות אותו לאין ערוך. לא פעם, המראה המטבח מתחיל בהם.
 
אז איך מתחילים?
עיצוב ארונות מטבח חייב להתבצע, פשוטו כמשמעו, על ידי חברות מהשורה הראשונה בתחום הנגרות בישראל. חברת א.א. עבודות נגרות עונה על ההגדרה הזו בדיוק. מאז שנת 1965 היא עוסקת בתכנון וייצור מטבחים, על היבטיהם השונים, וכן מבצעת את המלאכה של החלפת ארונות מטבח. שירותי החברה נעשים במלוא המקצועיות ומוצעים במחיר אטרקטיבי השווה לכל נפש.
 

- המוצרים שלנו -

עיצוב ארונות