פעם, כשהיינו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, היינו מעסיקים מעצב פנים, אם היינו יכולים. הוא היה עוזר לנו בעיצוב ובתכנון של כל המבנה. היום בשביל ליהנות ממבנה מעוצב ברמות גבוהות, אנחנו משתמשים במעצבים ברמת מיקוד ופירוט גבוהה יותר, כך למשל, אנחנו משתמשים במעצב מטבחים על מנת לעצב את החדר החשוב ביותר בבית.

השימוש במעצב מטבחים הולך וגדל עם השנים, הן בזכות העובדה שלא מעט צעירים בוחרים להתמחות בתחום, עם זה באופן ממוקד ועם זה במסגרת לימודי עיצוב פנים. אך זה גם בזכות העובדה שכיום קיימת הכרה, שלא ניתן ליהנות ממטבח מעוצב בצורה איכותית וגבוהה, מבלי שידו של מעצב פנים תהיה בעניין. לכן נהוג להשתמש בשירותיו, גם אם לעיתים זה מייקר עלויות. שכן עדיף לשלם עלויות גבוהות בזמן העיצוב והתכנון ולא בשלב מאוחר יותר, שאין הרבה מה לעשות וכיצד לשנות את המצב.

בחלק הבא של המאמר אנחנו נבחן כיצד בוחרים מעצב מטבחים, ומה יכול להיות ההבדלים בין מעצבי מטבחים שונים. חשוב להבהיר, שכל אחד ימצא במעצב מטבחים מסוים, דברים אשר ייתכן שאחרים לא ימצאו בו, אין זה אומר שהוא פחות טוב או פחות מקצועי ממעצבי מטבחים אחרים.

פרמטרים לבחירת מעצב מטבחים:
ניסיון – הכל מתחיל ונגמר בניסיון ולא מהעובדה הפשוטה, מעצב מטבחים חייב לדעת כיצד לעבוד בתנאים שונים, כיצד להתאים את עצמו למצבים שונים, הוא צריך לדעת כיצד להתנהל מול הגורמים שעובדים מסביבו וכמובן לדעת כיצד לשלב בין חומרים וסגנונות שונים.

יצירתיות – מה שמגדיר מעצב מטבחים היא היצירתיות שלו. אי אפשר להיות מעצב מטבחים איכותי מבלי שתהיה לו יכולת יצירתית. כזו שמבדילה אותו מאחרים, כזו שהופכת את העיצוב שלו למיוחד.

סגנון – רצוי לבחור מעצב מטבחים שהוא בעל סגנון ייחודי ומיוחד, סגנון שמתאים למבנה שלכם מחד, ולצרכים שלכם מאידך. רק כך העיצוב שיושתת במטבח שלכם, יכול להתאים לכם.

תקשורת בינאישית – מעצב מטבחים איכותי הוא כזה שניתן לתקשר איתו, קשוב וסבלני. לכם וכן לעובדים מסביבו. רק כך אפשר לנהל את התהליך בצורה חכמה.

לסיום, את כל זה ועוד תוכלו למצוא אצל מעצבי מטבחים ברמה הגבוהה ביותר שיש אשר עובדים אצלנו בא.א נגרות. אתם מוזמנים להשאיר פרטים דרך האתר או ליצור איתנו קשר בטלפון ונשמח לעמוד לרשותכם. הצוות שלנו ישמח לעזור לכם לעצב את המטבח שלכם ולהציע לכם הצעות מחיר אטרקטיביות.

- המוצרים שלנו -

מעצבי מטבחים