אם החלטתם להכניס לבית שלכם מטבח חדש, אין סיבה שתקחו את המטבח שמגיע "עם הניילונים". כלומר, חשוב מאד שתוכלו לייצר את המטבח המושלם עבורכם, עבור הצרכים שלכם ובעיקר שמתאים במראה שלו לכל הבית. מטבח מעוצב הוא מה שאתם צריכים.

מה זה מטבח מעוצב?
מטבח מעוצב הוא אחד משלושה דברים:
הוא מתאים למראה הבית, כלומר, אם הבית שלכם משיש – רצוי שגם המטבח שלכם יהיה משיש, וכן הלאה. מטבח     מעוצב לא מוכפף לחומר מסוים או צורה מסוימת. העיצוב קשור לשאר הבית, וצריך להשתלב היטב.

הוא מותאם לצרכים שלכם. עיצוב היא פעולה של התאמת הצרכים לבני האדם העושים בהם שימוש. לכן, עיצוב מטבחים הוא כזה שמתאים למה שאתם צריכים בבית שלכם. אל תתפתו ללכת על מטבח שלא משרת את זה, זה יקר ודורש הרבה מאד מאמץ. לכן כדאי להשקיע מעבודה על מטבח מעוצב כמו שצריך, עם חברה מקצועית שתדע להתאים את עצמה.

הוא מותאם לתקציב שלכם. היום אפשר לעשות מטבח מעוצב גם בתקציב נמוך, ולא פשרות באיכות.

חברת מטבח מעוצב תעשה לכם את החיים קלים:
אם תבחרו חברת עיצוב מטבחים ברמה גבוהה, כמו א.א. נגרות, לא תהיה לכם בעיה לייצר לעצמכם מטבח ברמה הגבוהה ביותר. זהו תהליך די מורכב, שחשוב לעשות אותו כמו שצריך. כלומר, שחברה שתבחרו לעבוד איתה תלווה אתכם בכל השלבים של בניית מטבח מעוצב: מהו התקציב, מהו הלו"ז, איזה חומרים אתם רוצים, איזה סוג של מראה, האם אתם לוקחים את המטבח מהקטלוג של א.א. נגרות או שאתם מעוניינים לשלב כמה סגנונות ביחד או דווקא לעצב את המטבח מאפס?

כמו שאתם רואים – יש די הרבה שלבים בדרך. חשוב לבחור חברה טובה ומקצועית, שיש לה הסבלנות, הידע המקצועי והיכולת ללוות אתכם לאורך כל העבודה. עוד מעט יהיה לכם מטבח מעוצב בבית – ותוכלו לבשל בו וליהנות ממנו. רק אל תוותרו על האיכות של התהליך, והעונג יהיה כולו שלכם. בחירה בחברת עיצוב מטבחים איכותית, כמו א.א. נגרות, היא בחירה קריטית להצלחת התהליך. אל תתפשרו!
 

- המוצרים שלנו -

מטבח מעוצב