בשנים האחרונות, לאור ריבוי תכניות בישול בטלוויזיה, רבים מבין הצופים החלו לבשל ולאפות יותר מבעבר. זה דורש ציוד איכותי ורציני וגם מטבח ברמה גבוהה. בשנים האחרונות רבים חזרו לבשל ולאפות בבית ומרכז הבית הפך  להיות הטבח. לאור הצטרפות הילדים לסדנאות לבישול ואפייה והרצון שלהם לעשות ניסיונות יש כאלה שהחליפו את המטבח הישן בחדש. במטבח צריך להתאים לדירה או הבית מאחר והוא הפך למרכז החיים, ומהנדסים רבים מתכננים את המטבח כשהוא פתוח לסלון ולפינת האוכל ומכאן שצריכה להיות התאמה עיצובית קשורה ליתר הדירה.

כדי לעשות את השדרוג הזה צריך לפנות לבעלי מקצוע, ואלה הם א.א נגרות.

מטבחים מעוצבים במרכז הארץ ובכל חלקי הארץ:
א.א נגרות משווקת מטבחים מטבחים מעוצבים בכל חלקי הארץ. בנייה חדשה במרכז הארץ, גדולה יותר ובהיקף גדול יותר מכל אזור אחר בארץ, ביחד עם הון שהצטבר ורצון לבשל בבית, הם אלו שהביאו לחברות ולנגריות רבות להיכנס לתחום המטבחים. ישנן חברות ישראליות, כמו א.א נגרות, ויש מטבחים בייבוא אישי. היתרון בפניה לנגריה כמו א.א. נגרות הוא בכך שכל אחד יכול להזמין את מטבח חלומותיו בעוד שלחברות המקומיות ואלו מחוץ לארץ במרבית המקרים יש קו ייצור עם אפשרות לשנות במקצת.

יתרון נוסף להזמנת מטבחים בארץ הן בחברות מקומיות והן בנגריות היא בקיצור הזמנים. הזמנת מטבחים מעוצבים מחו"ל גורמת לעיכוב עקב הגעת המטבחים דרך הים.

מה מוצאים במטבחים מעוצבים?
בדירות ובתים חדשים או משופצים מכניסים מטבחים מעוצבים ומאובזרים במיטב מכשירי החשמל והסניטציה המודרנית ביותר. בערים רבות באזור המרכז נבנים בנינים גבוהים עם הרבה דירות או שכונות עם בתים חד קומתיים ובדרך כלל הרוכשים מעוניינים להחליף את המטבח שניתן על פי התיאור הטכני ורוב מטבחים במרכז הם כאלו המחזיקים בטביעת יד אישית.

למה א.א. נגרות?
כל מי שרוצה לרכוש מטבח חדש, מטבחים במרכז או בכל מקום בארץ, מומלץ שיפנה לא.א נגרות, המגוונת והמקצועית ביותר.  כדאי ורצוי לפני הזמנת המטבח שהמעצב יבקר בדירה או הבית בו יותקן המטבח. רק לאחר שהמעצב יקבל אישור מהלקוח על הסכמתו יתחיל המעצב להכין את תכנית המטבח שתוגש למבצע.

- המוצרים שלנו -

מטבח מעוצב