לפני שנספר על המטבח המודרני, מה אפשר ומה כדאי, יש כמה דברים שתמיד קיימים. כן, בכל מטבח יש אלמנטים מסוימים שלעולם לא ייעדרו. ובכל זאת, לצד העובדה שתמיד יש ארונות ומגירות וכיור ושיש, יש דבר נוסף שלא ניתן לערער. בכל משפחה מתחברים עם קו מסוים של עיצוב, והוא יהיה המועדף ולא אחר.

הסגנון הכי מקובל כיום הוא ללא ספק המודרני. מטבח מודרני ניתן לאפיין בכמה דוגמאות אך אם תרצו להכיר את המקום הטוב ביותר למטבח המרהיב והחדש שלכם, בבקשה: חברת א.א נגרות. בעסקי המטבחים מאז 1965. תמיד מקצועיים, תמיד אמינים, מעצבים יופי של מטבחים מודרניים.

מטבח מודרני – קווים לדמותו
חברת א.א נגרות דואגים לשמוע מכל לקוח מה הוא אוהב ובמה הוא מעוניין. לפני ייצור והתקנת המטבח מודדים, מעצבים, מתכננים ורק לבסוף מייצרים. כאשר שואלים את נציג החברה איך ניתן לתאר את המטבח המודרני, מסתבר שיש כל מני אפשרויות. יש כמה קווים לדמותו של מטבח מודרני, שכן הוא יכול להיות מטבח סטנדרטי בעיצובו אך מפואר בגימורו. זה יכול להיות מטבח שבו הצבע השולט הוא בהיר מאוד או אפילו לבן.
 

באותה המידה יש גם כאלה שיעדיפו את העיצוב אולטרה מודרני, שמשמעותו מטבח מיוחד, בחיפוי של זכוכית. כמובן, שנדרשת מומחיות רבה בייצור סוג כזה של מטבח, אך התוצאות של א.א נגרות מדברות בעד עצמן. במקום מתמחים גם בייצור ותכנון של סגנונות כפריים, עיצובי פורמייקה בנגיעות מודרניות ומגוון רחב של פתרונות, שנתפרים לפי מידה, בדיוק לפי טעמם ורצונותיהם של הלקוחות.

מודרני זה הכי הכי
אם אתם סבורים כי עיצוב מודרני במטבח זה הכי הכי, תוכלו להזמין בא.א נגרות את מטבח החלומות שלכם. תוכלו להתרשם מכל הפרויקטים האחרונים, שכוללים ארונות מרהיבים עם פתיחה עילית. תוכלו להזמין מטבח בשילוב אי מודרני, שהוא אחד הפתרונות הכי עדכניים לימינו אלה. מטבחים עם יופי של פתרונות אחסון, עם יופי וחן ובמיוחד – בטעם שלכם!

ואם אתם לא בטוחים שאתם יודעים מה הכי טוב לבית שלכם או איך לנצל את התקציב בצורה הכי טובה, אל דאגה. הניסיון של א.א נגרות ילווה אתכם לאורך כל הדרך. תוכלו לשאול כל דבר שתרצו, להתלבט ביחד, לשאוב רעיונות ולשמוע הצעות. הצבע והגוון, הגימור וחומרי הגלם, מגיע לכם הטוב ביותר. רק לאחר שתהיו סמוכים ובטוחים שהתוכנית של המטבח המושלם שלכם מוצגת לפניכם, הכל ייכנס לייצור ולהרכבה.

- המוצרים שלנו -

מטבח מודרני