החיים כיום יכולים להיות מאוד עמוסים, מאוד מסובכים. אבל אם רק רוצים, בעזר העיצוב הנכון אפשר להכניס הביתה, לסביבה שלנו, הרבה יותר נחת, הרבה יותר שלווה. זו בדיוק הסיבה לכל שכל כך הרבה אנשים מעדיפים כיום את המטבח הכפרי על פני כל סגנון אחר. אם גם לכם מתחשק להכניס הביתה עיצוב לכאורה נקי אבל בעצם גם מאוד מיוחד, פנו לא.א נגרות. זו לא סתם חברה. זו לא סתם נגרייה. זו נגריית בוטיק בעלת מוניטין שהחלה לפעול לא לפני עשור או שניים אלא  אי שם, בשנת 1965. זהו ללא ספק וותק וניסיון ומוניטין שאין להם תחליף.

עיצוב פתוח, עיצוב נהדר
סגנון כפרי יכול לבוא לידי ביטוי בעיצוב פתוח שנראה נהדר. וכאשר אנו אומרים עיצוב פתוח, אנו מתכוונים לאו דווקא למטבח כולו (זו אפשרות אחת) אלא לתכנון הארונות. עצוב כפרי נעים ומחבק יכול להישען על יופי של ארונות, שלפחות חלק מהתאים שלכם חופשי מדלתות. לצורך כך, הארון והמטבח כולו צריכים להיות מתוכננים היטב. יש ליצור מסגרת הרמונית שמתאימה לטעמו של הלקוח. ניתן כמובן להתקין סגנונות אחרים, שהם כפריים במהותם.

למשל, ארונות תלויים בדלתות שקופות או תאים סגורים, וידיות מינימליסטיות. כמובן, עם מילים בלבד די קשה להחליט. אז אפשר פשוט לפנות לא.א נגרות ולהתרשם ממגוון אפשרויות. קטלוג המטבחים שיוצרו ונמסרו בזמן האחרון יאפשר לכם למצוא כיוון, לשאוב רעיונות, ולא פחות חשוב - להכיר את האיכות.

המטבח בעיצוב שמתאים לכם
עיצוב של מטבח כפרי שואב השראה רבה מהטבע, אבל הוא חי ומתפתח ומגיע גם מעבר לכך. זה נכון שזהו מטבח שנשען על מוטבים כגון עץ טבעי ופיתוחים וחריטות ודוגמאות טבעיות, אבל זה גם יכול להיות הרבה יותר. א.א נגרות משקיעים יותר, בכל מטבח ומטבח.

התכנון נעשה יד ביד עם הלקוח, בסיוע מעצבי הבית. בהתאם לגודל השטח של המטבח, ניתן לתכנן מטבח גדול ופתוח (יותר מודרני) או מטבח כפרי שיהיו יותר מחבק, יותר סגור, אם שטח הבית יחסית קטן.

במטבח הכפרי ניתן להכניס שכלולים מודולריים, ניתן להזמין דלתות לארונות הנפתחות כלפי מעלה, אפשר לעצב עם או בלי פרזולים, ולהכניס חיים חדשים גם לבית לא חדש. אם אתם רוצים יותר מאשר מטבח סטנדרטי, אם אתם רוצים מקום שבו אפשר להתרשם ממגוון פרויקטים ואין ספור רעיונות, פנו לא.א נגרות ותוכלו להתחדש. מטבח ללא פשרות, בטעם ובעיצוב שמתאים לכם.

- המוצרים שלנו -

מטבח כפרי