חיפשתם מטבח מעולה ונגריית בוטיק מפתיעה בטיבה? א.א נגרות בוטיק, והגעתם למקום הנכון. אבל קודם כל הרשו לנו להתחיל בכמה מילים על פרובנס והקשר עם המטבח הבא שלכם. אחרי כן נראה גם למי המטבח הזה יתאים במיוחד ומהו המוניטין של הנגרייה הוותיקה.

מטבח ופרובנס, החיבור הטבעי
פרובנס הוא אותו חבל ארץ שהתפרסם ברבים בזכות יינותיו המצוינים והכרמים הנפלאים. פרובנס הוא אחד האזורים בצרפת שהתפרסמו בכל העולם בזכות מגוון המעדנים המעולים והאוכל המצוין. אך מאזור זה, כיום בצרפת וליד גבול איטליה, הגיע גם עיצוב אדריכלי מרהיב עין ומלבב. עיצוב שנכנס עמוק עמוק לתוך הלב. על כן, ברור כי החיבור בין פרובנס לבין המטבח הוא בהחלט חיבור מתבקש.

נגריית הבוטיק א.א נגרות מזמינים אתכם להגיע למפגש אישי עם איכות ומקצועיות ללא פשרות. א.א נגרות מתמחים בעיצוב ותכנון מטבחים עוד משנת 1965. זהו וותק שמתלווה להיכרות מעמיקה עם ריהוט ובפרט עם מטבחים, טרנדים קלאסיים וטרנדים עכשוויים. בין העיצובים המפורסמים ניתן ליהנות מעיצוב פרובנס או מטבחים כפריים ברמה גבוהה ביותר וגימור מעולה. אמרתם מטבח כפרי מטיב מעולה? לא.א נגרות יש את כל מה שדרוש כדי שתהיו מרוצים. ידע, ווק, אנשי מקצוע ורמת שירות גבוהה.

מטבחי פרובנס – למי זה מתאים
מעצבי המטבחים של מטבחי פרובנס מתמחים בתכנון מטבחים, לכל בית ולכל סגנון. אם אתם רוצים להגיע בכל יום הביתה, ליהנות ממטבח מרהיב עין, שמקנה תחושה ביתית ורוגע מפנק, מטבחי פרובנס מהווים בחירה מוצלחת. המטבחים בסגנון זה יכולים לשדרג את הבית האורבני, שנמצא בלב העיר ולהכניס לתוכו שילוב של אווירה בין לאומית. זהו עיצוב שפשוט מרגיש נכון. ואם לא רוצים דווקא את העיצוב הבסיסי, אפשר בהחלט לבחור קו יותר יוקרתי ויותר נוצץ. ואם אתם מאותם האנשים שאוהבים את הסגנון של פעם, תרגישו חיבור מידי וחזק אל עיצוב וינטג' בנגיעות פרובנס.

א.א נגרות, שירות ומקצועיות שכדאי להכיר
ביקרתם בצרפת או באיטליה? אהבתם את האדריכלות, את השימוש במופלא בעץ, הטעמים והריחות? אם התשובה לכך חיובית, מטבחי פרובנס יתאימו לכם כמו כפפה ליד. אבל אם קשה לכם עדיין להחליט האם באמת זה המטבח שלכם, פשוט תגיעו לא.א נגרות ותתרשמו בעצמכם. התרשמו מהמקצועיות של המעצבים ושל עובדי הייצור. התרשמו מהקטלוג העמוס ומכל הלקוחות שממליצים. אפילו באתר האינטרנט תוכלו למצוא דוגמאות לכל הטוב שיש שם. שפע של סגנונות אפשריים והכל – בחוויית שירות ומקצועיות שטרם פגשתם.

- המוצרים שלנו -

מטבחי פרובנס