המונח "פורמייקה" זכור לנו מהעבר כמוצר ישן, מתבלה, אפילו מעט נחות. אמנם ההנחה האסוציאטיבית הזו תואמת לטכנולוגיה המיושנת של שנות השישים והשבעים. אך כיום, הודות לטכנולוגיה המתקדמת, חברות המטבחים משתמשות בחומרים עמידים ואיכותיים ביותר, ומציעות מגוון רחב של אפשרויות מרשימות ומעוצבות – ואכן רבים מאתנו בוחרים במטבחי פורמייקה.

יתרונות הפורמייקה:
מטבחי פורמייקה מציעים יתרונות חשובים: ראשית, מכיוון שמדובר למעשה בנייר דחוס של מספר שכבות, המטבחים הללו מוצעים בעיצובים שונים וברמת גימור גבוהה, ולעיתים מקבלים אפילו מראה של עץ טבעי. בעקבות השימוש בחומרים ובדבקים חזקים הם עמידים מאוד, ולרווחת כולנו הם גם קלים לתחזוקה ולניקוי. ניתן בהחלט לומר כי מבחינת שיקולי עלות מול תועלת, מדובר בבחירה צרכנית נבונה. לכן, לקוחות רבים המחפשים מחירים סבירים המאפשרים מטבחים בעלי ויזואליות מודרנית ונקייה, או לקוחות המעוניינים לייצר אווירה כפרית דמוית עץ מלא – יבחרו במטבחי הפורמייקה.

מטבחי פורמייקה מעוצבים:
המגוון הרחב של מטבחי הפורמייקה מציע כמה אפשרויות עיצוב עיקריות:
פורמייקה דמוית עץ: הטכנולוגיה המתקדמת מייצרת כיום פורמייקה אשר מחקה את העץ הטבעי ומוצעת במגוון צבעים וטקסטורות. אפשרות זו מוצעת ללקוחות המתחברים לעיצוב הכפרי והחמים.

פורמייקה בהדפסים דיגיטליים: מי שאוהב את המראה המודרני יבחר באופציה זו המאפשרת שילוב של הדפסים אשר ייצרו עניין בחלל המטבח.

פורמייקה בצבע אחיד: צבעים אחידים ברמות גימור שונות יאפשרו ללקוח לבחור את המוצר שישפיע בגווניו על העיצוב. ניתן לשלב במוצר זה גם הבזקי צבע ואף לחדש אותו בתהליך צביעה פשוט יחסית.

המטבחים שלנו:
אם בחרתם במטבח עשוי פורמייקה, עומדות בפניכם אפשרויות שונות של עיצוב, צבע וסגנון. הצוות שלנו יעמוד לרשותכם ויציע לכם את המטבח שעליו חלמתם, זה שיקלע בדיוק לטעמכם ויתאים לתקציב שלכם.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחי פורמייקה