השימוש בזכוכית הוא טרנד חדש יחסית בעולם עיצוב המטבחים. זהו מוצר מתקדם בעל מראה מבריק, יוקרתי ואלגנטי המאפשר רמת עיצוב מרהיבה, ייחודית וחדשנית. מטבחי זכוכית מאפיינים את הסגנון המודרני של קווים ישרים, פינות מעוגלות וחיפויי זכוכית בדלתות הארונות, במגירות, בקירות המטבח ובמשטחי העבודה. חיפויים אלה מוצעים באינספור צבעים וטקסטורות והם עמידים בפני שריטות בזכות שכבת הגנה, העמידה גם בפני חום וקור. "אפקט המראה" הנוצר בזכות יכולותיה של הזכוכית גורם לרכיבי המטבח להיראות קורנים יותר, ומשווה לחלל מראה רחב ונקי.

הזכוכית כחומר גלם:
הזכוכית הינה חומר המשתלב באופן אבסולוטי עם עץ, עם מתכת ואף עם פלסטיק. בעוד האסוציאציה העולה במוחנו עם המילה זכוכית היא קולות של שבר ונפץ, זכוכיות המטבח עשויות מחומר חזק מאוד העמיד בפני שברים, עומסים וטמפרטורות חום וקור קיצוניות, ולכן אין כל בעיה להניח על משטחי הזכוכית סירים ומחבתות חמים, מוצרי חשמל וכדומה. אם נוצרו כתמים מהצטברות שומנים על המשטח, ניתן לנקותם בקלות בעזרת מטלית לחה. במידת הצורך יש כיום חומרי ניקוי ייעודיים אשר ינקו ביעילות תוך שמירה על המשטח.

אפשרויות ההדפסה על הזכוכית:
כאשר הבחירה היא מטבחי זכוכית, עומדות בפני הלקוח המודרני שתי אפשרויות עיקריות: האחת היא גוון ססגוני ואחיד המאפשר רמת אלגנטיות התואמת לעיצוב הבית והמטבח, ואילו השנייה היא הדפסה על גבי המשטחים אשר תאפשר ללקוח מקוריות ואמירה אישית. כך או כך – הזכוכית תיצור אווירה יוקרתית, מתוחכמת ומלאת סטייל.

המטבחים שלנו:
בכדי לקבל מענה מקסימאלי ועצות אמינות שיאפשרו לכם ליהנות ממטבח איכותי וחזק לצד היותו מבריק ומרשים, עליכם להיוועץ במיטב המומחים. אנו מבטיחים ללקוחותינו שירות מעולה, התאמה לדרישות העיצוב והסגנון ומאה אחוזי שביעות רצון של הגשמת חלום המטבח.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחי זכוכית