רבים מעוניינים להחזיר את המראה הישן של המטבח בו גדלו, גם לבית שלהם. זה נשמע מאד רומנטי, אבל בפועל יש לזה שם: זה נקרא מטבח וינטג. ההגדרה היא בעצם מטבח חדש, עם ציוד חדש, עם חומרים איכותים ומודרניים עם כל האפשרויות הטכנולוגיות הקיימות היום, אבל ישן במראה. כלומר מבטח של סבתא – אבל עם יכולות של המאה ה-21. מטבחי וינטג הפכו בשנים האחרונות לטרנד של ממש, וישראלים רבים, שגם ככה אובססיביים למטבח שלהם, רוצים כולם מטבח עם מראה ישן. יש משהו שמתקשר עם ה"ישן" לקלאסי, כלומר משהו ישן אבל איכותי, כזה שלא זז עם כל טרנד חולף, שעשוי מחומרים טובים ומראה שתמיד נשאר מעודכן ולא משנה כמה "הוא ישן".

מטבח וינטג הוא בעצם המילה האחרונה:
איך מעצבים מטבחי וינטג, זו השאלה. כלומר, איך מייצרים את המראה הישן הזה, מבלי שהכול יתפרק ויראה רע? זו העת להכניס את א.א. נגרות לתמונה. מומחים גדולים של ייצור מטבחי וינטג, לרבות הייעוץ וכיווני המחשבה העיצוביים. בגדול מדובר על חמימות משפחתית שכזו, כלומר משהו של פעם אבל עם יכולות של היום.

בדרך כלל מדובר על צבעי עץ, צבעי שמנת, חומרים עדינים ורכים, שילוב כל אלו יביא בעצם למראה של פעם. כלומר, במקום פורמייקה, אפשר לשים חומר איכותי יותר, שרק דומה בעובי ובמרקם, ובצבע הנכון הוא יתעתע לגמרי, וכולם יחשבו שזהו מטבח וינטג במהירות. צבעים פסטליים או שמנתיים, למשל, הם מאד שנות ה-50 וה-60 הארץ ישראליים, וזה בעצם המראה שאנחנו מחפשים.

איך בוחרים חברת עיצוב מטבחי וינטג?
מטבחי וינטג דורשים ידע עיצובי איכותי, גישה לחומרי גלם טובים והבנה של עיצוב "ישן" שדורש מטבח וינטג לעומת היכולות הטכנולוגיות העדכניות ביותר. בשל כך, מומלץ לפנות לחברת א.א נגרות, המומחית הגדולה בארץ לייצור של מטבח וינטג. היא תסייע לכם לבחור חומרים, תייעץ לכם על פי הקטלוג שלה ותבנה ותתקין עבורכם את המטבח הטוב ביותר שרק יכולתם לחלום עליו. אין סיבה להתפשר על העבודה, חומרי הגלם והמראה – ואם החלטתם על מראה של מעודכן / מיושן, הם הפתרון עבורכם.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחי וינטג'