נגריית הבוטיק א.א נגרות יודעת לתכנן ולייצר מגוון עצום של סוגי מטבחים. בין הדגמים החדישים ביותר ניתן למצוא למשל את מטבחי הזכוכית. אבל עם כל הכבוד לכל מיני חידושים מפתיעים, יש אנשים שלא רוצים אופנות חדשות או התחכמויות לא מוכרות. אם אתם רוצים לפגוש את העיצוב הוותיק והטוב, עם חידושים במידה מדודה וחומרי גלם מעולים, יש סגנון שידבר אל לבכם. אלה, כמובן, הם מטבחים קלאסיים.

קלאסי היום, קלאסי לתמיד
במידה מסוימת, עיצוב קלאסי הוא עיצוב שתמיד נכון. מדוע תמיד נכון? מכיוון שגם כאשר האופנות מתחלפות, בסופו של דבר הקלאסי תמיד נשאר. הוא תמיד נראה נכון. אבל זה לא הכל. מטבח קלאסי הוא כזה שמיד מרגישים איתו בנוח. לא צריכים הרבה זמן להתרגל אליו. לא צריך "להבשיל" לקראתו. הוא יכול להיות משוכלל למדי, אבל זה לא בא על חשבון הנוחות.

אם אתם סולידיים בנשמתכם, אם אתם אוהבים את הקו העיצובי הרגוע, א.א נגרות מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם. המעצבים מנוסים ויודעים את העבודה. תכנון והפקת מטבח קלאסי, במלוא מובן המילה. בחירת חומרי הגלם, הציפויים, ההברגות, התאמת הצבעים, הגימור, התוצאה שתקבלו תהיה יפה, מזמינה, מאוד נעימה ומאוד ביתית. אם ברור לכם שמטבח לא מחליפים בכל יום, זה די מתבקש. קלאסי היום, זה קלאסי לתמיד.

מטבח קלאסי עם טוויסט, יש חיה כזאת
כדאי לדעת שאפשר בהחלט לתכנן מטבחים קלאסיים, שיהיה בהם גם טוויסט נחמד. זה לא יהיה האלמנט המרכזי במטבח.

זה לא הדבר שיהפוך אותו לאופנה חולפת. אבל זה יכול להיות הדבר שיכניס עוד עניין או קצת פלפל מבחינה קונספטואלית. דוגמא לכך תהיה למשל בעיצוב של מטבח קלאסי, אך כזה שבו המגירות תהיינה בעלות מנגנון חדיש, לטריקה שקטה.

אפשר אפילו לבחור בעיצוב קלאסי בתוספת אי, אם חלל הפנים של הבית מתאים לכך. עיצוב מודרני יכול בהחלט לנצל טוב מאוד את כל שטח המטבח, עם ארונות מוגבהים ועם ארונות סגורים או מדפים פתוחים.

העיצוב שמדבר אליכם
בעזרת מעצבי הבית תוכלו להחליט האם עדיף לכם מטבח סגור או פתוח, מטבח בצורת ר' או מטבח בצורת כ'. אתם מוזמנים לשאוב הרבה השראה מהעיצובים שיוצרו לאחרונה. אם אתם לא בטוחים בצבע או בגוון, תוכלו לשמוע עצות, רעיונות, להתעדכן בכל האפשרויות. שבו עם מעצב הבית, ספרו מה מתאים לכם, התרשמו מהמקצועיות. א.א נגרות: עיצוב שמדבר אליכם, בשבילכם ולמענכם.

- המוצרים שלנו -

מטבחים קלאסיים