בשנים האחרונות ניתן לראות מגמות חדשות בעולם עיצוב המטבחים. אם בעבר המטבח היה חדר סגור ומבודד משאר חלקי הבית הרי כיום המגמה היא לבנות מטבחים פתוחים שניתן לראותם מהסלון. בעקבות תכניות הבישול הרבות הפך המטבח גם למקום אירוח מקובל. בזמן הבישול והכנת האוכל יושבים בני המשפחה או חברים לשיחה ונהנים מאווירה חמה במטבח ומניחוחות הבישול. לכן, רבים רוכשים מטבחים מעוצבים שמתאימים לאורח החיים המודרני בו המטבח הפך ללבו של הבית ולמקום מפגש אהוב על כולם. לפני שרוכשים מטבח חדש חשוב לערוך סקר שוק מקיף ולהשוות מחירים. אבל יותר מכך, מומלץ להגיע לנגרייה מקצועית וידועה כמו א.א. נגרות.

מטבחים בהתאמה אישית:
לא.א. נגרות למעלה מ- 50 שנות ניסיון בתחום תכנון וייצור מטבחים מעוצבים. הנגרייה מציעה מבחר רב של סגנונות ביניהם מטבחי בסגנון פרובנס, כפרי ומודרני. בניית מטבח על ידי א.א. נגרות מבטיחה ללקוח איכות גבוהה ורמת גימור מעולה.

הנגרייה מייצרת מטבחים רק מחומרי הגלם האיכותיים והטובים ביותר בשוק וזאת על מנת לספק ללקוחותיה מטבחים מעולים ועמידים לאורך שנים ארוכות. נגריית הבוטיק א.א. נגרות מציעה הדמיית מטבח ללקוחותיה כדי להתאים את המטבח באופן מושלם לצרכי הלקוח ולדרישותיו הייחודיות. בניית מטבח דורשת ידע וניסיון עשיר ויש להתאים את המטבח לקונספט העיצובי בבית ולאורח החיים של הלקוח ובני משפחתו.

חדשנות טכנולוגית:
בשנים האחרונות החלו מעצבי מטבחים בארץ ובעולם לשלב טכנולוגיות מתקדמות במטבחים, לרבות פתרונות אחסון מתקדמים וחכמים כמו מתקני שליפה יעילים ונוחים לשימוש, שילוב מסכים בארונות ועוד. מטבחים מעוצבים מיוצרים כיום בטכנולוגיות ייצור חדשניות כדי להבטיח דיוק רב ואיכות גבוהה. נגריית הבוטיק א.א. נגרות מתמחה בייצור מטבחי מעוצבים בסגנון כפרי, אנגלי, פרובנס, קלאסי, מודרני וסגנונות נוספים, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ובשילוב טכנולוגיות חדשניות. כל לקוח זוכה לייעוץ מקצועי ולעזרה בבחירת המטבח הנכון והמתאים ביותר עבורו - הן מבחינת תקציב והן מבחינת עיצוב ופונקציונאליות.  
 

- המוצרים שלנו -

מטבחים מעוצבים