במה נבדלים מטבחים מיוחדים ממטבחים שאין בהם משהו מיוחד, מעוף או סגנון? במה שונה עבודתו של מי שמבטיח עיצוב מטבחים יוקרתיים לבין מי שמציע לא יותר מפתרונות שבלוניים, בלי שום דבר מרענן? מסתבר שניתן בהחלט למצוא קווים שמבדילים בין סוגים שונים של מטבחים ובשורות הבאות נעמוד על כמה מההבדלים הללו.

יצירתיות ומעוף:
כדי לייצר מטבחים מיוחדים חייב הנגר או חרש העץ להיות יותר מאשר בעל מקצוע מיומן. כדי לספק יותר מאשר עיצוב מטבחים כפריים שבלוניים צריך יותר מאשר זוג ידיים טובות ואפילו יותר מאשר חומרי גלם מעולים כמו עץ מלא ומגוון של ציפויים איכותיים. כדי לספק את התוצאות הטובות ביותר ללקוחות המרוצים צריך לא פחות מאשר יצירתיות, מעוף וגם קצת דמיון.

נגריית א.א. עבודות נגרות היא דוגמא לשילוב מרשים של איכות, מקצועיות, מעוף ודמיון. בזכות השילוב של מחשבה רעננה, ניסיון ארוך שנים ויכולת להפתיע ולחדש נהנים הלקוחות הוותיקים והחדשים ממגוון רחב של מטבחים מיוחדים. עם זאת, כדאי לזכור שלא רק יצירתיות ואפילו לא רק חומרי גלם טובים יבטיחו את התוצאות הטובות ביותר. כדי להצליח ממש דרוש דבר מה נוסף.

הקשבה ללקוח:
בחברת א.א. עבודות נגרות לא בונים ומייצרים מטבחים מיוחדים כשלעצמם. כפי שיודע כל בעל מקצוע מנוסה ואחראי, עיצוב מטבחים מודרניים מיוחדים לא יהיה שווה דבר אם הוא לא יהיה מתאים בדיוק לצרכיו של הלקוח. ההקשבה ללקוח, ההבנה מהן ההעדפות שלו, מהו הסגנון שאותו הוא מעדיף, מהו התקציב שלו ומהם הדרישות שלו הם האלף בית של המטבח המושלם.

לסיכום – חומרי גלם מעולים, יצירתיות ודמיון, ניסיון ומיומנות ולא פחות חשוב גם הקשבה לכל לקוח ולקוח הם המפתח להצלחה בעיצוב המטבח המושלם.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחים מיוחדים