היופי שבחיים הוא שתמיד יש חידושים והתפתחויות. חברת א.א נגרות עוסקת בעיצוב, תכנון וייצור מטבחים מאז 1965. בחברה מקפידים תמיד להישאר עם היד על הדופק, לדעת מה הציבור אוהב ומה הלקוחות מעדיפים. לאורך הדרך, ראו בחברה המון התפתחויות והמון רעיונות חדשים שהשתלבו בענף. אם אתם רוצים להזמין מטבח מודרני, באיכות גבוהה ובעיצוב מעולה, אל תהססו. מעצב/ת הבית יושב אתכם כך שתקבלו מטבח לתפארת, גם מודרני וגם בעיצוב שמתאים בשבילכם ולבית שלכם.

מאוד מקובל, העיצוב הנקי והמפואר
לא חסרים קונספטים בעיצוב מטבחים. א.א נגרות עיצבו וייצור לאורך השנים כל מיני סגנונות, למגוון רחב של לקוחות. מעצבי הבית מקפידים להישאר מעודכנים תמיד בטרנדים הכי חמים ובטכניקות חדישות. הייצור נעשה בהקפדה ובסטנדרט גבוה כך שאתם מוזמנים להגיע, להתרשם ולראות.

במידה רבה, הקו המודרני הינו נקי ומפואר. פחות מקובל כיום להזמין מטבחים עם שילובי פרזול כבירים ובולטים. מגירות הטריקה שקטה, ארונות ללא ידיות, אלה כמה דוגמאות ממה שהלקוחות המודרניים מעדיפים. חשוב לציין שהכללים לא חייבים להיות קשיחים. יש גם שילובים אפשריים ומרהיבים וכל אחד יוכל למצוא דגם מודרני המיוחד והמתאים בשבילו.

חדיש ומודרני בצורה שמתאימה לכם
יש לא מעט טרנדים ואופנות שראינו לאורך השנים. מטבחים בעיצובים מסוימים באו ומטבחים בעיצובים אחרים הלכו. מטבחים מודרניים במובן הנוכחי של המילה יכולים ללבוש כמה צורות. למשל, המטבח הלבן. זהו אחד מהעיצובים הכי מבוקשים והכי מרהיבים. העיצוב נקי והצבע שמעניק תחושה עזה של מרחב והרמוניה. אך ברור כי יש עוד מטבחים מודרניים ולא רק הצבע הלבן הוא מה שקובע. דוגמא לעיצוב מודרני ונהדר, אך מסוג אחר, הינו המטבח המחופה. זהו עיצוב נפלא, שבו מצפים את הארונות בחיפוי זכוכית יחיד ומיוחד. בצורה כזאת, העיצוב נראה מאוד יוקרתי ונוצץ. יש כאן גם היבט פרקטי מעניין, שכן קל מאוד לשמור על הניקיון מבלי להתאמץ.

חשוב לציין כי השילוב בין העץ והזכוכית יוצא מן הכלל ואפשר לבחור גם זכוכית צבעונית או בעלת הדפסים שונים. זהו חיפוי עמיד מאוד וחזק שדי במטלית ומעט מים בכדי לנקות. אך זה לא הכל. יש להוסיף כי א.א נגרות יודעים לייצר ולתכנן עוד מגוון רחב של עיצובים מודרניים. אם אתם מרגישים חיבור חזק לסגנון הכפרי, ניתן להזמין מטבח מודרני בסגנון כזה בדיוק. מטבחי אי מפוארים, עיצובים בחיפוי פורמייקה מודרנית, יש כל כך הרבה מה לדעת ולראות, אז כדאי לפנות ולהתרשם.

- המוצרים שלנו -

מטבחים מודרניים