בחברת א.א נגרות תוכל למצוא שפע ומגוון של עיצובי מטבחים. בין היתר, יש דגמים שמתאימים לחללים פתוחים ויש דגמים שמתאימים לחללים סגורים יותר. אך ללא ספק, אחד הצבעים המועדפים ביותר, בכל סגנון המקובל היום, הוא הצבע הלבן. מטבחים לבנים בעיצוב מודרני, למשל, יוצרים מסגרת הרמונית לבית. הם מגיעים במראה נקי, בקו נעים לעין ובאיכות גבוהה מאוד.

כפרי או מודרני? העיקר לבן
מטבח מעוצב ניכר בחומרי הגלם ואיכות ההרכבה. מטבח איכותי נשען על תכנון ללא פשרות והתאמה מירבית ללקוח ולמבנה הבית. א.א נגרות מתמחים בייצור ובתכנון כל מיני סגנונות של מטבחים, לפי הסגנון והטעם הרצוי ללקוח. אפשרי כפרי ואפשרי מודרני, אפשרי מטבחים עם מגוון חיפויים וכמובן על בסיס עץ טבעי. אם אתם לא בטוחים עדיין האם כפרי או מודרני זה הקו שמתאים לכם, תוכלו להמשיך ולהתייעץ עם מעצבי המטבחים שא.א נגרות מעמידה לרשותכם. אך העיקר, שאם אתם מתחברים לצבע הלבן והמרהיב תדעו שזה אפשרי. לבן וכפרי, לבן ומודרני, אלא חלק מהשילובים הנפלאים שלרשותכם עומדים.

מהם היתרונות של המטבח הלבן
כאשר מזמינים מטבחים לבנים מנגריית הבוטיק א.א נגרות אפשר ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. בין היתר, אלה הם מטבחים בעלי יופי על זמני. שלא כמו רבים מהדגמים האחרים, הצבע הזה נראה נהדר כיום והוא ייראה נהדר גם בעוד שנים. אם אתם לא מתכננים להחליף את המטבח בעוד שנתיים או שלוש אלא יותר מכך, זוהי בחירה טבעית ומתבקשת.

המטבח הלבן של א.א נגרות, המאופיין בגימור מושקע ואיכותי, משתלב נהדר גם בבתים קטנים. הצבע הזה ביחד עם גופי תאורה תואמים מעניק תחושה של מטבח גדול עוד יותר. זהו צבע שמתאים למטבחים סגורים וכך גם אם החלל המבוקש הוא פתוח (מה שנחשב בדרך כלל למטבח המודרני). הסגנון הלבן מרהיב מאוד, אך אין די בכך. הוא גם מעניק תחושת ניקיון עזה ובעיקר, אווירה של שקט ושלווה. כאשר חיי היום יום עמוסים או רועשים, אין כמו לחזור הביתה, אל המטבח המקרין חום אנושי מצד אחד וקרירות שליווה מצד שני.

רוצים לדעת עוד על מטבחים לבנים ועל מטבחים בכלל? מומחי המטבחים והמעצבים של א.א נגרות עומדים לרשותכם בכל שאלה. אם אתם עוברים לבית חדש ורוצים מטבח לא רגיל אלא איכותי, אם אתם רוצים מטבח נהדר, יפה ובדיוק בטעם שלכם, בשיפוץ או בשדרוג - א.א נגרות. בוחרים א.א נגרות והמטבח הבא שלכם יהיה מושלם.

- המוצרים שלנו -

מטבחים לבנים