כמה פעמים חלמתם להתעורר בכפר? כמה פעמים דמיינתם שאתם נכנסים הביתה ואווירה כפרית אופפת אותו? עכשיו זה אפשרי, גם כשאתם מתגוררים בלב העיר. בשביל זה מה שאתם צריכים זה מטבח כפרי.

לצד מטבחים מודרניים אשר הופכים יותר ויותר פופולאריים, בעיקר במבני מגורים חדשים, הרי שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מבנים עם מטבחים כפריים מסוגים ובגדלים שונים. הייחוד של מטבחים אלו, שימוש נרחב בעץ לצד שימוש פרקטי ומצומצם בשטח. כפי שנוכל לראות מיד, מטבח כפרי הוא אולי קטן יותר ממטבח מודרני, אך הוא לא פחות יעיל ממנו.

בעוד שמטבחים מודרניים מתבססים על שטח נרחב ופתוח, הרי מטבחים כפריים בנויים על השטח מצומצם לכאורה, מצד שני, השימוש בשטח הוא הרבה יותר יעיל, שכן אין ברירה אלא להשתמש בשטח בצורה יותר יעילה, מאחר והוא מצומצם יותר. זה אומר שהארונות יכללו פתרונות אחסון מודולאריים, מלבד המטבח שבנוי בצורת ר' או ח', הרי שאנחנו נהנה גם מאי בלב המטבח, אי שיכלול משטחי עבודה ופינות אחסון, כמו כן נמצא חלוקה נכונה של כל המוצרים החשמליים במקום.

כאמור מטבח כפרי נותן תחושה שונה מזה של מטבח רגיל, מאחר ומדובר במטבח עם עץ מלא, יוקרתי ודחוס, אשר מקנה אווירה כפרית, מן הסתם. יהיה מעט שימוש באלמנטים כמו ברזל או מתכת, והעץ במטבח ייצור תחושה הרבה יותר נקייה וחלקה. חשוב לציין מדובר בעץ שמחזיק מעמד זמן ניכר, עץ אשר עמיד בתנאי מזג אוויר שונים וכן מתאים למבנים מגוונים. זו הסיבה שניתן למצוא מטבחים כפריים הן בבתים עירוניים והן בבתים במקומות אחרים. יש לציין שניתן למצוא מטבחי כפרי בסגנון פרובנס הצרפתי, מטבח כפרי בסגנון אנגלי ועוד מגוון מטבחים כפריים ממקומות אחרים.

כל מי שרוצה ליהנות ממטבח כפרי יכול ליהנות מאפשרויות רבות בתחום זה כל מה שהוא צריך לעשות זה להחליט על עיצוב שיתאים לו למבנה וכן למטבח, כך הוא יכול לבצע התאמה נדרשת לשטח שעומד לרשותו וכן למאפיינים להם הוא זקוק כשהוא עובד במטבח.

אם אתם מחפשים חברה שמתמחה בייצור ועיצוב מטבחים כפריים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו, א.א נגרות ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. הצוות שלנו ישמח לעמוד איתכם בקשר, לעזור לכם לעצב את המטבח שמתאים לצרכים שלכם וכן לייצר ולהרכיב אצלם את מטבח החלומות שלכם, איתנו תוכלו להתעורר כל יום בכפר.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחים כפריים