כולנו רוצים דירות יפות ומעוצבות. ריהוט חדיש ונוח, טלוויזיות ומחשבים מהמודרניים ביותר וכל אחד דואג לכך לפי יכולתו. מכנה משותף יש לכולם כולם רוצים מטבחיים יוקרתיים. תכניות הבישול, ביחד עם הרצון להיות עם המשפחה ולהחזיר עטרה ליושנה – גרמה למטבח יוקרתי לחזור להיות פופולארי כל כך. היום אפשר למצוא הכול, בכל מחיר, ובלי קושי מיוחד. מטבח יוקרתי מעניק לדירה כולה יוקרה. רוב הזמן סובב את המטבח. בעבר היה הסלון מקום התכנסות של בני המשפחה. כל אחד בחדרו עוסק בתחומו. הסלון היה חדר אירוח ובילוי משפחתי. המטבח היה המגרש של אם המשפחה בו בושלו הארוחות ונאפו עוגות.

מקומו של המטבח במשפחה הישראלית:
בתקופה הנוכחית המטבח הפך למרכז חיי המשפחה. יש אפילו שהארוחות  מתקיימות בו. כמו שרוצים ריהוט יפה ונוח כך גם צריך להיות המטבח. מטבחים יוקרתיים אפשר למצוא היום לא רק בבתים בשכונות יקרות או בערים הנחשבות מבוססות יותר. מטבחים יוקרתיים ניתן למצוא בכל אזורי הארץ. ישנן חברות המייצרות מטבחים יוקרתיים. גם נגריות שבעבר יצרו מטבחים רגילים עברו ליצר מטבחים יוקרתיים וזאת עקב הביקוש.

קבלני הבניין מספקים לרכשי הדירות מטבח סטנדרטי המכיל מעט ארונות ומקומות אחסון וכן משטח עבודה קטן. לרוב רוכשי הדירות עוד לפני קבלת הדירה או מיד לאחר מכן מחליפים את המטבח ואם דירה חדשה ואולי גם רהיטים לא נותר להם אלא להשקיע במטבח יוקרתי.

מי עוד מתעניין במטבחים יוקרתיים?
מטבחים יוקרתיים אפשר למצוא גם בבתי המלון. ענף המלונאות סובל בשנים האחרונות מתחרות גדולה בין בתי המלון בארץ וגם עם בתי מלון בחו"ל. בארץ לא נבנו בשנים האחרונות בתי מלון ואלו שלא נסגרו נאלצים לעשות שיפוצים כדי למשוך אליהם אורחים. אחד מהאגפים המשופצים במרבית בתי המלון הוא אגף המטבחים. כדי להביא את המטבח למקום עבודה נעים וידידותי עושים בתי המלון מטבחים יוקרתיים ובהם חלוקה פנימית שכל אגף נראה כמו מטבח יוקרתי בנפרד. מטבח יוקרתי מאופיין בשיש מאיכות טובה, כל מכשירי החשמל בתוך הארונות והם מועלים למשטח העבודה על ידי שלט שמזיז את המשטח וגורם למכשיר לעלות מהארון. המזווה מוסתר ונגיש. במידת האפשר יש במטבח אי עבודה. הקיר מצופה אריחי קרמיקה או שיש ועמדת הבישול מרוחקת מהם.
 

- המוצרים שלנו -

מטבחים יוקרתיים