הישראלים אוהבים מבצעים ולכן כמעט בכל תחום ניתן למצוא אותם. דבר זה נכון גם כאשר רוצים להזמין מטבח חדש וכאשר רוצים לחדש את הבית עם פתרונות מעולים של ארונות מטבח בעיצוב מרהיב. יחד עם זאת, חשוב לשים לב שלא כל מבצע מטבחים דומה למשנהו. חשוב לבדוק היטב את כל התנאים ואת כל האותיות הקטנות כדי להיות מרוצים גם מהמחיר וגם מהתוצאות.

מעצבים לכם מבצע:
אם גם לכם נמאס מהמטבח הישן והמתקלף סביר להניח שגם אתם החלטתם לחפש מבצע מטבחים ראוי לשמו. בשלב הבחינה הראשונית כדאי לשים לב למבחר העצום של דוגמאות למטבחים מעוצבים. רק לאחר בחינה של דוגמאות ועיצובים כאלה או אחרים ניתן לגבש רעיון בסיסי לסגנון המועדף. דבר זה נכון בין אם רוצים להזמין מטבח בעיצוב אישי ובין אם מוכנים לבחון דגמים בעיצובי מדף (כאלה הלקוחים מקטלוג של ייצור סדרתי).

כדאי לשים לב שניתן למצוא נגריות איכותיות שמציעות מבצע מטבחים בהחלט משתלם. נגריית א.א. עבודות נגרות הידועה מתל אביב, למשל, משתדלת להפתיע תמיד עם מבצע משתלם ועם עיצובים מעניינים וחידושים נוספים.בוחרים ומרוצים:
אחרי שכבר ראיתם כמה וכמה דוגמאות של מטבחים ואחרי שכבר הבנתם שניתן למצוא עסקאות טובות במסגרת מבצע מטבחים הגיע הרגע לגבש את החזון האישי לפני ביצוע ההזמנה ולקראת איסוף המידות.

ישנם לקוחות שאוהבים לדעת בדיוק מה הם צפויים לקבל ובמקרה כזה רצוי מאוד להעיף מבט בדגם של מטבח לדוגמא. למי שרוצה להרגיש עוד יותר בטוח בבחירה ניתן לבחון המלצות של לקוחות מרוצים, בחינה של דוגמאות מפרויקטים קודמים והשוואה של דגמים שונים מחומרי גלם מגוונים כגון עץ מלא, מטבח אפוקסי, דגמי סנדוויץ' וכן הלאה.

- המוצרים שלנו -

מטבח מעוצב

מבצע מטבחים