נגריית הבוטיק א.א. נגרות הוקמה כבר לפני מעלה מ- 50 שנה ומאז ועד היום מתמחה בייצור מטבחים מעוצבים ובמגוון עבודות נגרות ברמה הגבוהה ביותר. הנגרייה מציעה שירות ייחודי של חידוש מטבח קיים וכך במחיר משתלם ואטרקטיבי ניתן ליהנות ממטבח מחודש ויפהפה בהתאם לסגנון האהוב על הלקוח, בין אם זה סגנון כפרי או מודרני ובין אם הלקוח מעוניין במטבח יוקרתי בסגנון פרובנס. נגריית א.א. נגרות מתמחה בכל עבודות הנגרות ומציעה בין היתר גם שיפוץ למטבחים. במקום להחליף את המטבח הקיים ניתן לשדרג אותו באמצעות החלפת דלתות הארונות, חידוש השיש, ציפוי דלתות הארונות, החלפת הפרזול וכל עבודת אחרת הנדרשת, וליהנות ממראה חדש ומרהיב.

שינוי סגנון המטבח בעלות נמוכה:
חידוש מטבח על ידי א.א. נגרות מאפשר לכל אחד ואחת ליהנות משינוי הסגנון של המטבח במחיר משתלם ותוך זמן יחסית קצר. במקום להחליף את המטבח הקיים, שלרוב נמצא עדיין במצב טוב, ניתן לבחור בין החלפה של כל דלתות הארונות לבין ציפוי הדלתות בהתאם לסגנון הנבחר.

שיפוץ לארונות מטבח אפשרי כאשר מצב העץ של הארונות עדיין טוב. לכן חשוב כי נגר מקצועי יגיע לבדוק את מצבו של המטבח בבית. חידוש מטבח כולל על פי רוב גם החלפת הצירים ועבודות פרזול בתוך הארונות. כדאי לנצל את ההזדמנות ולהחליף גם לידיות חדשות ומעוצבות שתורמות רבות למראה המושלם והחדש של המטבח.

חיסכון בעלויות:
שיפוץ המטבח מאפשר ללקוח ליהנות מחיסכון ניכר בעלויות - במקום לרכוש מטבח חדש, ניתן לבצע חידוש מטבח באופן מקצועי וליהנות ממטבח מעוצב ומרשים שישמש אותנו עוד שנים ארוכות. א.א. נגרות מציעה שירות חסכוני ויעיל של חידוש מטבח וכל לקוח זוכה לייעוץ ולהתאמת מטבח מעוצב המתאים לאורח חייו ולטעמו האישי והייחודי. במחיר משתלם ניתן ליהנות ממטבח מחודש ויפהפה ומעבודה מקצועית עם רמת גימור גבוהה ושימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד, במגוון סגנונות, לרבות הסגנון הכפרי האהוב על ידי ישראלים רבים.

- המוצרים שלנו -

חידוש מטבח