חברות מטבחים היו קיימות בארץ מאז ומתמיד, אולם בשנים האחרונות עם בניית בניינים חדשים בכל אזורי הארץ, תכניות הבישול והאפייה בכל ערוצי הטלוויזיה הגבירו את קניית מטבחים והחלפת המטבחים הקיימים. אנשים רוצים את הטוב ביותר, וא.א. נגרות יכולה לספק את השירות הזה! לכל מי שעבר או עומד לעבור שיפוץ בביתו ידע שהעלות הגבוהה ביותר בפרויקט השיפוץ היא המטבח. אם אתם לקראת מעבר / שיפוץ, א.א נגרות היא בדיוק הפתרון עבורכם.

הישראלים אובססיביים למטבח שלהם:
במשפחות רבות במדינה המטבח הוא מרכז ההתכנסות של בני המשפחה. לכל אחד יש את החדר שלו בו הוא יכול להסתגר ולהיות עם עצמו אבל במטבח נפגשים כולם שם מוכנות הארוחות והאפיות ושם מחליטים החלטות שונות. המטבח כבר לא המקום של אמא. כולם הפכו לבשלנים ולאופים וכל אחד מחפש מקום להגשים את החלום להכין לכולם ממאכליו. חברת מטבחים יכולה לעזור למשפחה לבחור את המטבח הנכון.

איך בוחרים חברת מטבחים?
לפני בחירת חברת מטבחים כדאי לעשות סקר שווקים ולבחון את מגוון חברות מטבחים הקיימות בשוק. כל אחת עם מעלותיה וחסרונותיה. לקבל המלצות של לקוחות קודמים, לבקר בבתיהם ולהתרשם מעבודת הגימור והאביזרים הנלווים. לבדוק עלויות ואיכות. א.א. נגרות מציעה שירות טוב, מחירים הגיוניים ועבודה מקצועית ביותר. הלקוח אינו צריך להיעזר במעצב חברת מטבחים ולהביא מעצב מטעמו – א.א. נגרות עושה זאת עבורו.

עלות המעצב של חברות מטבחים היא על המעצב / הנגריה ואילו מעצב מטעם הלקוח הוא על חשבון הלקוח. ישנן חברות מטבחים מקומיים ויש מחוץ לארץ, אולם למה לא להשקיע בחברת מטבחים בארץ? יתרון חברת מטבחים מקומית היא בנגישות הלקוח לחברה, אפשרות המעקב שלו אחרי שלבי העבודה וכן במקרה של ליקוי ניתן לתקנו בארץ בזמן קצר. המטבח של חברה מחוץ לארץ זמן האספקה לרוב יותר ארוך מאחר והשינוע של המוצר שמגיע בדרך הים אינו מידי והוא תלוי בלוח הזמנים של המשנע. בנוסף לחברות מטבחים הרבות יש גם נגרים בעלי נגריה  פרטית שמתמחים בבניית מטבחים. לרוב המטבחים מיוצרים ומותאמים לאופי הלקוח ובמיוחד עבורו.
 

- המוצרים שלנו -

חברת מטבחים