א.א נגרות הינה נגריית בוטיק מובילה, שהקומה עוד בשנת 1965. במקום מתמחים בעיצוב, ייצור ותכנון של מטבחים מטיב מעולה ומובחר וכן ארונות מטבח ברמה הגבוהה ביותר. אם אתם משפצים או בונים, יש לכם כתובת. אם רוצים להחליף את הארונות שהתיישנו, אתם מוזמנים לחוויה ברמה אחרת. ארונות מושלמים, לטעמכם ובתקציב שלכם.

מטבח נהדר עם ארונות מושלמים
אם אתם רוצים לשפר את איכות החיים בבית, כדאי להשקיע במטבח מוצלח. יש כיום מטבחים קלאסיים או מודרניים, מטבחים כפריים או מטבחים יוקרתיים. אבל כדי שהעיצוב והסגנון באמת יהיו מעל ומעבר יש דבר אחד שצריך להיות מושקע במיוחד. ואם אמרתם ארונות מטבח, ללא ספק – צדקם.

אם אתם לא שבעי רצון מהמטבח שלכם, אתם לא בהכרח חייבים להחליף את כולו. לא בהכרח חייבים למהר ולרכוש שיש חדש או להחליף את הכיור. אם אתם רוצים לשמוע את הדרך להתחדש עם ארונות מטבח חדשים, בדגם שיתאים בדיוק בשבילכם, א.א נגרות עומדים תמיד לרשותכם. ארונות בלבד או מטבח מושלם מא' ועד ת' – לפי טעמכם ובהתאם לבית שלכם.
 

איך לבחור ארונות מטבח
מומחי א.א נגרות מסבירים כי לא כדאי לבחור ארונות מטבח כלאחר יד. יש המון סגנונות והמון הצעות. גם המון דרכים לטעות וחשוב לדעת איך להצליח. אז איך בוחרים את הארון המושלם? קודם כל, חייבים כמובן לבצע מדידות. יש לבדוק מהו חלל הפנים ואיך להתאים לו את הארונות. יש להכיר את הסגנונות המקובלים ואז להחליט מהו הסגנון שמדבר לטעם שלכם. יש ארונות בעיצוב כפרי, יש כאלה שמחופים בזכוכית. יש ארונות בסגנון עתיק וינטג' ויש כאלה בעיצוב ממש יוקרתי. אפשר לייצר ארונות בעיצוב ייחודי מאוד או ללכת על הקו הקלאסי, משום שהוא תמיד מתאים ואף פעם לא יכול לאכזב.

לבד מכל זאת, חשוב לבחור ארונות שמיוצרים אך ורק מחומרי גלם מטיב מעולה. חשוב לוודא מראש ממה עשויים הארונות, האם יש להם ציפויים, האם נעשה שימש בעץ מלא. אין כל רע גם בחיפויי פורמייקה, למשל, בתנאי שהם מודבקים נכון והם מיוצרים בתנאים מיטביים ונראים עדכניים ומרהיבים.

ארונות מטבח בלי שצריך להתפשר
אם לא רוצים לפספס ולצאת עם הרגשה של פשרה, יש לכם כתובת. א.א נגרות ילוו אתכם לאורך כל הדרך, והמטבח שלכם יהיה בסופו של דבר גם איכותי וגם יפה. ארונות מטבח בעיצוב מנצח, בדיוק לטעם שלכם, בתקציב סביר שתוכלו לעמוד בו מבלי להתפשר.

- המוצרים שלנו -

ארונות מטבח