מטבחים נחשבים לאחד החללים החשובים ביותר בכל בית ישראלי. יש להם תפקיד מעשי חיוני, שעה שהשימוש בהם נעשה סביב השעון מדי יום. אלא שמעבר לכך, מטבח מהווה אחד מכרטיסי הביקור המובהקים של כל בית, מה שמסביר את הפופולאריות שמקבלים מטבחים מפוארים כיום. אז מה הופך מטבח למפואר? ואיזו חברת תיקח על עצמה את מלאכת עיצוב המטבח במרכז?

המאפיינים העיקריים של מטבח מפואר
קשה למצוא כיום הגדרה חד משמעית של מטבחים מפוארים, כאשר ברור ששלל פרמטרים יכולים להפוך מטבח לכזה. ובכל זאת, אפשר לטעון כי מטבח מפואר יהיה כזה אשר המראה שלו יוקרתי, ואשר חומרי הגלם שלו נחשבים לאיכותיים במלוא מובן המילה. מטבחים העשויים מעץ מלא, או לחילופין כאלה אשר משלבים בתוכם זכוכית, עשויים בהחלט להיכנס לקטגוריה הזו.

יש לתת את הדעת על דבר אחד: אם בעבר מטבחים מפוארים היו נחלתם של העשירים בלבד, כיום ניתן למצוא אותם במחירים שווים לכל נפש – לכן, כל בית ישראלי עשוי למעשה להתהדר בהם. בנוסף, באמצעות חברות המבצעות עיצוב מטבח בראשון לציון וערי המרכז האחרון ניתן גם לשדרג מטבחים קיימים, עם מינימום השקעה ובמחיר נוח עוד יותר. וכאן בדיוק מתחילים לדבר על חברת א.א. עבודות נגרות.

הפתרונות של א.א. עבודות נגרות
מעוניינים ליצור מטבחים מפוארים באמת? מחפשים חברה המבצעת עיצוב מטבח בתל אביב? א.א. עבודות נגרות נמצאת שם לשרותכם. המדובר הוא בנגריית בוטיק הפועלת החל משנת 1965 ומבצעת עבודות נגרות מגוונות, עם דגש ניכר על תכנון, עיצוב וייצור מטבחים. לצד אלה, עוסקת היא בחידוש ובשיפוץ מטבחים קיימים. הנגרייה נעזרת בחומרי גלם איכותיים ומבצעת כל עבודה תוך מתן דגש על שילוב אידיאלי בין אסתטיקה ופרקטיקה. במרוצת השנים, שירתה היא נאמנה אינספור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים, עם פרויקטים בכל סדר גודל.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
מטבחים יוקרתיים
 
 
מטבחים כפריים 
 
מטבחי פורמיקה 
 
מטבחי זכוכית 
 
מטבחים מעוצבים 
 
עיצוב ארונות 
 
עיצוב פנים מטבח 
 
מטבחים מיוחדים 
 
מטבח מעוצב 
 
חברת מטבחים 
 
עיצוב מטבחים 
 
ייצור מטבחים 
 
נגריית מטבחים 
 
קטלוג מטבחים 
 
מטבח מעוצב 
 
מטבחים מעוצבים 
 
מטבחים מפוארים 
 
מטבחים יוקרתיים 
 
מטבחי וינטג 

מטבחים מפוארים

 

טלפון:
0722-791-686

דוא"ל:

office@aa-nagarut.co.il

כתובת:
חנינא בן דוסא 21, תל-אביב יפו

 
 
פרטי התקשרות

ליצירת קשר עמנו חייגו
0722-791-686
או מלאו את הטופס הבא

א.א. נגרות
ייצור וביצוע מטבחי יוקרה לפי הזמנה